lida plus

ETKİSİ

Lida, içeriğinde ki 9 çeşit bitki ekstresi ile tok tutucu özelliği olan, yeme alışkanlığını düzenleyebilen aynı zamanda su tüketimi ile birlikte vücutta stoklanmış yağların parçalanıp yakılmasını sağlayan bir zayıflama ürünüdür.

Lida’nın etkisi, kullanıcıların kilo fazlası ve metabolizma hareketlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ürün, aylık 4 – 12 kilo arasında değişen zayıflatıcı etkiye sahiptir. Kimi kullanıcılar ilk 7 günlük kullanımın sonunda etki görebiliyorlarken, kimi kullanıcılar 30 günlük dönemde ancak etki görebilmektedirler. Bu değişkenliğin sebebi her insanın metabolizmasının; sindirim, dolaşım ve boşaltım sisteminin farklı hızda çalışmasıdır.

Lida; Turunç, Mandalina Lifi ve Dut Yaprağı Ekstratı içermekte olan basit bir üründür. Ancak bu içeriği ile sizi tok tutarak zayıflamanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca bol su tüketimi ile vücuttaki yağların yakımını sağlarken, vücutta ödem oluşmasına engel olmanın yanında fazla ödemin de vücuttan atılmasını sağlar.

İçerikte bulunan Turunç Ekstraktı, Lida’ nın ana bileşenidir. Günümüzde bir çok zayıflama amaçlı gıda takviyesinde  kullanılmaktadır. Şu ana kadar ki izlenimlerimiz yanısıra resmi izin evresinde de belirtildiği gibi Turunç Çiçeği, tiroid bezlerinin çalışma düzenini sağlama özelliğine sahip olduğundan ötürü, tiroid sorunu olan, Guatr, kalp ve damar sisteminde rahatsızlığı bulunan kimseler tarafından kullanılmamalıdır.

Kullanımı durumunda yan etkileri görülebilmektedir.

Dut yaprağının zayıflatıcı ve sindirim sistemini düzenleyici etkiye sahip olduğunu bilinmektedir. Haricinde etki gösteren 3. bileşenimiz Mandalina Lifi ise hem tok tutma özelliğine, hem de ağızda kuruluk hissi vererek olmazsa olmaz su tüketimine yardımcı olmaktadır.

 

Aşağıda ki fotoğraflarda 2 aylık lida kullanımı ile alakalı sonuçları görebilirsiniz.

lida-etkisi lidaetkisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 yorum

 • numune alabileceğimiz yazıyor.deneme amaçlı gönderiyormusunuz

  • Author says:

   Nurcan Hanım merhaba, muhtemelen farklı bir yerden okudunuz bu bilgileri. Ürünler açık halde değildir, paketlidir ve o yüzden kutu açıp numune göndermek gibi bir imkanımız maalesef mevcut değildir. Ankca, sitemizde satışı yapılan Lida ve Lida Plus ürünleri para iade garantilidir.

 • Ayse says:

  Emziren anneler kullanabiliyormu

  • admin says:

   Ayşe Hanım merhaba, emziren anneler Lida ya da herhangi başka bir zayıflama ürünü kullanamazlar.

 • Bahar says:

  Merhaba ben lida yı kullanmak istiyorum fakat ıcerıgınde sıbutramın varmı yokmu ogrenmek ıstıyorum.lıda sanırım yasaklanmıştı ama daha ılk cıktıgı zamanlarda kullanmıştım ve cok faydasını gormustum sımdı yeniden kullan mak istiyorum ama tedirginim.orıjınal ürün oldugunu nasıl anlarım ve resmî olarak fatura gonderıyor musunuz ve bu ft.içeriğinde lida sattığınız belurtılıyor mu?

  • admin says:

   Bahar Hanım merhaba, Lida etken maddeleri tam olduğu taktirde, yani orjinal ürüne ulaştığınız zaman işe yaramaması gibi bir durum söz konusu değildir. Ürünlerimiz %100 orjinal ve para iade garantilidir.

 • Ayşe says:

  Ben lida almak istiyorum fakat kaç gündür arıyorum ulaşamıyorum 1 ay kullandım ve 5 Kilo verdim tekrar almak istiyorum nasıl ulaşamadım acaba

  • admin says:

   Ayşe Hanım merhaba, hafta sonları ve mesai saatleri dışında ulaşamamanız durumunda,lida müşteri temsilcileri tarafından size geri dönüş yapılır. İletişim bölümünden iletişim numaranızı bırakabilirsiniz ya da alida sipariş formunu doldurarak siparişinizi iletebilirsiniz.

 • Elif GÜndüz says:

  Bu ikinci alışım ilk 1ayda 9kilo verdim durakladım biraz şimdi 4.günümdeyim iyi gidiyo 92le başladım 82kilodayım hedefim 73inşallah bol su tükettiriyor kimse her ay 10 kilo bermeyi beklemesin vucuttan vucuda değişiyo

 • PERİ says:

  MERHABA; BEN LİDA PLUS ALDIM FAKAT KAHVE RENGİ DİYE BAHSEDİLİYOR BANA GELEN YEŞİL KAPSÜL V

  • admin says:

   Peri Hanım merhaba,
   Lida Plus ürününün iki farklı versiyonu var, ilk çıkanı yeşil kapsül olanıdır, ancak sonradan kahverengi kapsüllü olan Lida Plus ürünü de piyasaya çıktı. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda hangi Lida ürününü isterse onu yollamaktayız.
   İçerik ve etkinlik olarak aynı olan ürünlerde ambalaj ve kapsül rengi farkı dışında hiç bir fark bulunmamaktadır. Satışını yaptığımız Lida Zayıflama hapları orjinal ve para iade garantilidir.

 • Ayten says:

  2012 yılında kullanmıştım çok başarılı hı sonuç aldım. Yeşil kapsül olan gelmişti tkr siparis vericem 55 kilodan 45 kiloya düşmüştüm şu an 52 kiloyum tkr 45 kiloya geri dönmek istiyorum

 • efe akpinar says:

  Merhaba müşteri sipariş defteri tutuyorsanız beni kontrol edermisiniz ben sizden plus mi yoksa normal lida mi almışım tekrar sipariş vericemde ona gore 🙂

 • rüya says:

  mrb ben yaklaşık 7 yıl önec lida kullandım ve 1 ayda 8 kilo verdim
  daha sonra kullanmak istdiğimde hep sahte urun geldi ve ben hiç kilo veremedim
  şimdi tekrar kullnmak istiyorum idae garantisi verebiliyormusunuz