lida plus

BAŞARI HİKAYELERİ

Zayıflama hikayenizi gönderin sayfamızda yayınlayalım. Müşterimiz olsun ya da olmasın, zayıflama ile alakalı başarı hikayelerinizi bize yazın ve sayfamızda yayınlayalım.

Hikayenizi göndermek için TIKLAYIN

lida-kullanicilari

Tüm dünyada en yaygın kullanıma sahip olan Lida Zayıflama hapı ile kilo veren insanlardan derlenmiş başarı hikayelerini okuyabilirsiniz.

 

lida-zayiflama-hikayesiPetrina Hamm, Ofis Çalışanı, 29 Yaşında, Apex, NewYork City, Amerika

34 kilo verdi

Eski kilosu : 87
Yeni kilosu: 53


Nasıl başardı: 
Petrina Hamm her türlü diyeti denemeye çalışmasına rağmen büyük boyutlu midesi dolayısı ile bir kaç hafta sonra diyetleri hep bozmak zorunda kaldı. Kendi ifadesi ile “Zayıflama ürünlerine asla ve asla inanmazdım, Doktor Oz’un tavsiye ettiği bir zayıflama ürününü kullanarak az da olsa kilo verererek bu tür ürünlerin başarılı olacağına dair inancım gelişti. Ve internet üzerinden zayıflama ürünlerini araştırmaya başladım. Bu konuda en yetkin olan kişilere danışarak en eski zayıflama hapı olan Lida’nın ismini öğrendim. Kısa bir araştırma ile dünyanın hemen hemen her bölgesinde kullanılan Lida zayıflama hapını sipariş ettim ve deyim yerindeyse hayatım değişti.”  diye belirtiyor. 1 aylık kullanım sonrasında 7 kilo vererek ürünün başarısına hayret eden Petrina Hamm, ilerleyen 3 ay boyunca Lida kullanmaya devam ediyor ve şu şekilde bir açıklama yapıyor. “Midemin küçüldüğünü çok kolay bir şekilde anlayabiliyorum, Lida kullanmadan önce standart bir öğünde bir somuna yakın ekmek tüketirken, artık 1-2 dilim çok yeterli geliyor”.

Petrina Hamm gerekli kiloları verdikten sonra günümüzde en yaygın spor programı olan P90X’i uygulayarak vücudunda oluşan fazla su ve ödemden de kurtulduğunu belirtiyor.

Petrina Hamm artık hayalini kurduğu fiziğe kavuştu.

 

lida-zayiflama-hikayesi-1Allison Keller, Ev Hanımı, 36 Yaşında,  Köln, Almanya

15 kilo verdi

Eski kilosu : 69
Yeni kilosu : 54

Nasıl başardı: Ev hanımı olan Allison doğum yaptıktan sonra fazla kilolarını tekrar veremediğinden yakınmış, diyet yapmak istemiş ancak bunu hiç bir şekilde başaramamış. Evine koşu bandı alarak bir süre koşmayı deneyerek başarıya ulaşmaya çalışmış. Fakat koşmak Allison’u yormaktan başka işe yaramamış. Teyzesinin kızının tavsiyesi üzerine Lida zayıflama hapını denemeye karar vermiş, sonrasını kendisinden dinleyelim ; ” Doğumdan sonra fazla kilolarım ciddi manada canımı sıkmaya başlamıştı, diyet yapamıyordum çünkü hamilelik zamanında ve emzirme dönemlerinde beni kesime gidecek domuz gibi beslemeye çalıştılar 🙂 Bunun sonucunda ise hali ile obeziteye ilk adımı atmış oldum. Bunu bir şekilde durdurmam gerektiğini biliyordum, eşime koşu bandı almasını söyledim fakat koşu bandı beni yormaktan başka bir işe yaramadı. Sonunda kuzenimin tavsiyesi üzerine Lida ile tanıştım, ilk bir kaç gün herhangi bir etkisini görmedim, üstelik bende ağız kuruluğu yapamaya başlamıştı. Ürünü bırakmaya karar verdiğimde kuzenimin baskıları sonucu bir kutuyu tamamen bitirmeye karar verdim ve iyi ki bu kararı vermişim diyorum. Bir haftanın sonunda etkisini bariz şekilde görmeye başladım, sık sık ara öğün yapan ben, artık ara öğün olayını tamamen ortadan kaldırmıştım, üstelik zorlama olarak değil, tamamen kendimi tok hissederek. 2 aylık kullanım sonunda yaklaşık 13 kilo 200 gram civarında bi kilo kaybına ulaşmıştım. Kilomu düzende tutmak için haftada 3 kapsül daha içmeye devam ediyorum. Ben hedefime ulaştım, umarım herkes bu kilo lanetinden kurtulur. Teşekkürler.”

Allison Keller hedefine ulaştı, ilk etapta faydasını görmemesine rağmen düzenli kullanıma devam ederek Lida’nın etkisini gördü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir